Doručenie kuriérom už od €

Dátum: 14.03.2024
Autor: Obec Mankovce
Zber veľkoobjemového odpadu

Obecný úrad oznamuje občanom, že dňa 19.03.2024 t.j. (utorok) sa bude v našej obci konať zber veľkoobjemového odpadu. Patria sem skrine, postele, pohovky, kreslá, stoly, stoličky, koberce a iný veľkoobjemový odpad. Prosíme občanov, aby odpad umiestnili na stanovené miesta:

V Kosenici - na ploche pri kontajnery na sklo pri súpisnom čísle 24

V centre obce - otočňa pri súpisnom č. 70

Lúky a Rovniny - pri kontajnery na šatstvo vedľa bytovky

V Bôrine - poniže autobusovej zástavky

Prosíme občanov, aby odpad uložili na stanovené miesta tak aby nebránil cestnej premávke a aby nebol umiestnený pod elektrickým vedením. Zároveň žiadame občanov nakoľko sa koná dňa 20.03.2024 aj zber elektroodpadu na tých istých miestach, aby veľkoobjemový odpad  a elektroodpad uložili oddelene od seba. Za porozumenie ďakujeme.